«АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ ЦЕЛИНОГРАД АУДАНЫ БОЙЫНША БІЛІМ БӨЛІМІ ҚЫЗЫЛЖАР АУЫЛЫНЫҢ ЖАЛПЫ ОРТА БІЛІМ БЕРЕТІН МЕКТЕБІ» КММ
КГУ «ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА СЕЛА КЫЗЫЛЖАР ОТДЕЛА ОБРАЗОВАНИЯ ПО ЦЕЛИНОГРАДСКОМУ РАЙОНУ УПРАВЛЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ АКМОЛИНСКОЙ ОБЛАСТИ»

СоцСети

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

05.12.2017

Күні:13.11.17

Сынып: 1 "Ә"

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Мұғалім : Әлменова А.С

Қызылжар орта мектебі

Сабақтың тақырыбы

Біздің кафе.Буын.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.1.1.1 тыңдау  барысында тілдік бірліктерді

ажырату, тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну,сөздерде неше буын болса, сонша

буын болатынын түсіндіру.

1.1.2.1мұғалімнің көмегімен мәтінде  кім (не) туралы айтылғанын анықтау.

Сабақтың мақсаттары

Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.

Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.

Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.

Жетістік критерийлері

Тыңдау  барысында тілдік бірліктерді ажырату,тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінеді,сөздерде неше буын болса, сонша буын болатынын түсінеді.

Мұғалімнің көмегімен мәтінде  кім (не) туралы айтылғанын анықтайды.

Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Өнер, ана тілі сабағы

АКТ қолдану дағдылары

Аудиожазба , таныстырылым. Проектор

Тілдік құзыреттілік

Қонақтар - гости, Кафе ,

cafe   дәмхана. Буын, слог, syllable

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған

кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

1.       Оқушылармен психологиялық сәт өткізу.

2.       Топқа бөлу

3.       Сабақ тақырыбын анықтау, мақсатын түсіндіру.

4.       Жаңа сабақтың мағынасын ашу.

5.       Қорытындылау.

6.       Кері байланыс

Ресурстар

Үнтаспа

АКТ қолдану.

Қолмайлықтар

Тәрелкелер

Стақандар

Шанышқылыр

Қасықтар

Сабақтың басы

Ынтымақтастық атмосферасын

қалыптастыру

5 минут

 «Сәлемдесу» ойыны: Қазір біз сендермен ойын ойнаймыз,

қимылды тез жасауларың керек. «Бастаймыз» деген белгі берілгенде, мен қалай

амандасу керек екенін айтамын, сонда сендер бір-бірлеріңмен тез-тез

амандасасыңдар. Әр адаммен әртүрлі амандасасыңдар. Сонымен, көзбен… қолмен…

иықпен… құлақпен… тіземен… иекпен… өкшемен… арқамен

 

 

Кешью тобы әнімен

 

 

 

 

 

 

 

Сабақтың ортасы

8 минут

 

 

1-жаттығу

Әңгімені тыңда.Рөлге бөлініп

оқу.

2-жаттығу

Cуретке қара және сол

сөздерді көшіріп жаз.

4-жаттығу

Сөздерден мақал құрап

оқыңдар.

 

Таныстырылым, оқулықпен

жұмыс

Сергіту сәті

1 минут

Алтын күн видео көрінісі

Сергіту сәтіне арналған

видео жинақ

Аяқталуы

16 минутҚызықты тапсырма

8 минут

 Оқушылар бүгінгі

сабақ бойынша өз ойларын қолмайлықтарға жазады, оқиды.Дайын болған

дастарханға қолмайлықтарды сәндеп қою.

 

Оқулық, дәптерлер.

Сабақтың соңы

2 минут

 

Рефлексия

Мұғалім әр

оқушыға кері байланыс айтып кетеді.

 

Самайликтер

Дифференциация – оқушыларға

көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға

қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

 

Бағалау – оқушылардың

материалды меңгеру деңгейін  тексеру

жоспарыңыз?

 

Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік

техникасының сақталуы

АКТ

Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс

қайталай алады.

 

Оқушылар

өздері жасаған  бет-бейнелеріне қарап

бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)

 

Өнер, ана тілі сабағы

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Просмотров: 620

Қосымшалар:



Добавить комментарий



Включить данные в подпись

Текст